Genomineerden
wachten ...

Zoek hier jouw favoriete Groep 8 Magazine en klik op de naam om te stemmen. Je kan zoeken door de naam in te typen of door een provincie te selecteren.

-- Selecteer een provincie -- 
Groep 8 - De Catamaran - Loosdrecht - Noord Holland
Groep 8 - Prinses Juliana - Lieren - Gelderland
Groep 8 - De Wissel - Uitgeest - Noord Holland
Groep 8 A - Het Mozaiek - alphen aan den rijn - Zuid Holland
Groep 8 - Kindercampus Zuidas - Amsterdam - Noord Holland
Groep 8 - Groen van Prinsterer - Voorburg - Zuid Holland
Groep 8 - De Kring - Alkmaar - Noord Holland
Groep 8 - Antoniusschool - Barneveld - Gelderland
Groep 8 - Franciscus Xaverisschool - Haarlem - Noord Holland
Groep 8 B - De Vuurvogel - Amersfoort - Utrecht
Groep 8 B - t Venne - Nieuw-Vennep - Noord Holland
Groep 8 - OBS de Noord - Ridderkerk - Zuid Holland
Groep 8 - Hobbitburcht - Alphen aan den Rijn - Zuid Holland
Groep 8 - Wethouder Brederodeschool - Rijswijk - Zuid Holland
Groep 8 - Anne Frank - Steenwijkerwold - Overijssel
Groep 8 - Joseph Lokin - Ankeveen - Noord Holland
Groep 8 - De Rietzee - Groningen - Groningen
Groep 8 - De Wereldschool Amsterdam - Amsterdam - Noord Holland
Groep 8 - De Wheele - Borne - Overijssel
Groep 8 - De Rank - Roden - Drenthe
Groep 8 - De Wilge - Hilversum - Noord Holland
Groep 8 - t Kendelke - Siebengewald - Limburg
Groep 8 A - Aventurijn - Houten - Utrecht
Groep 8 8a - obs de Kring - Kasteelpad 4 - Zuid Holland
Groep 8 - St. Bonifaciusschool - Haaksbergen - Overijssel
Groep 8 Turbo Titanium - De Grote Reis - Rhoon - Zuid Holland
Groep 8 B - De Zonnewijzer - Haarlem - Noord Holland
Groep 8 Laatste schooljaar - Het Startblok - Elst Gld - Gelderland
Groep 8 Groep 8a - De Ark - Ijsselstein - Utrecht
Groep 8 - Enkschool - apeldoorn - Gelderland
Groep 8 - Damiaanschool - Zeist - Utrecht
Groep 8 - Het Kompas - Oud Zuilen - Utrecht
Groep 8 - De Uilenburcht - Driebergen-Rijsenburg - Utrecht
Groep 8 - Elckerlyc - Hilversum - Noord Holland
Groep 8 3 groepen 8 - Kornak Uitgeest - Uitgeest - Noord Holland
Groep 8 B - Casimirschool - Gouda - Zuid Holland
Groep 8 - St. Alphonsusschool - Mariaparochie - Overijssel
Groep 8 - Heuvellaan - Apeldoorn - Utrecht
Groep 8 - De Wendakker - Oldenzaal - Overijssel
Groep 8 A - Casimirschool - Gouda - Zuid Holland
Groep 8 D - De Wizard - Deventer - Overijssel
Groep 8 3121XP - Nachtegaallaan - Schiedam - Zuid Holland
Groep 8 B - Jenaplanschool De Zuiderkroon - Utrecht - Utrecht
Groep 8 A - De Vuurvogel - Amersfoort - Utrecht
Groep 8 Groep 8 - KBs De Schakel - Woerden - Utrecht
Groep 8 - PC De Trompetvogel - Nieuwegein - Utrecht
Groep 8 - Dorpsschool De Blesse - De Blesse - Friesland
Groep 8 Groep 8 /de zeearenden /2018-2019 - ‘t Kockenest - Kockengen - Utrecht
Groep 8 - KBS de Notenboom - Utrecht - Utrecht
Groep 8 - De Bloktempel - Son en Breugel - Noord Brabant
Groep 8 Locatie Buitenweg - Basisschool Het Kompas - Maarssen - Utrecht
Groep 8 - Spelevaert - Zoetermeer - Zuid Holland
Groep 8 A - St. Michael - Rotterdam - Zuid Holland
Groep 8 Groep 8 - Arabesk - Arnhem - Gelderland
Groep 8 - De Ark - IJsselstein - Utrecht
Groep 8 A - De Regenboog - Woerden - Utrecht
Groep 8 - OBS De Plantage - Houten - Utrecht
Groep 8 B - De Slotschool - St.-Annaparochie - Friesland
Groep 8 - De Acker - Zevenhuizen - Zuid Holland
Groep 8 - BS de Wereldburger - Amsterdam - Noord Holland
Groep 8 - De Kyckert - Rotterdam - Zuid Holland
Groep 8 - t Kampke - Lattrop-Breklenkamp - Overijssel
Groep 8 - De Wingerd - Bennekom - Gelderland
Groep 8 - Willibrord - Zaandam - Noord Holland
Groep 8 - Johannesschool - Hillegom - Zuid Holland
Groep 8 - Ds D.J. Karresschool - Den Haag - Zuid Holland
Groep 8 - Ark van Noach - IJsselstein - Utrecht
Groep 8 - De Kelderswerf - Obdam - Noord Holland
Groep 8 - USV - Utrecht - Utrecht
Groep 8 - De Vijver - s-Gravenhage - Zuid Holland
Groep 8 - nieuwpoort - IJsselstein - Utrecht
Groep 8 B - Het Mozaiek - Alphen aan den Rijn - Zuid Holland
Groep 8 - IKC De Waterlelie - Zoetermeer - Zuid Holland
Groep 8 - C. Hummelingschool - Hilversum - Noord Holland
Groep 8 B - De Ichthus - Zeist - Utrecht
Groep 8 - De Dolfijn - Haarlem - Noord Holland
Groep 8 C - Basisschool Het tangram - Rotterdam - Zuid Holland
Groep 8 A - Cbo de slotschool - Sint annaparochie - Friesland
Groep 8 - De Hoeksteen - Barendrecht - Zuid Holland
Groep 8 D - Basisschool Het Tangram - Bleiswijk - Zuid Holland
Groep 8 - De Wegwijzer - Alkmaar - Noord Holland
Groep 8 - KDBS Het Tangram - Rotterdam - Zuid Holland
Groep 8 - Merkelbachschool - Amsterdam - Noord Holland
Groep 8 Nee - Merlijn - Merlijn - Noord Holland
Groep 8 B - Basisschool Het Tangram - Bleiswijk - Zuid Holland
Groep 8 A - Emmaus - Oss - Noord Brabant
Groep 8 B - Comsense IT - Reeuwijk - Zuid Holland
Groep 8 B - Ichthus - Zwolle - Overijssel
Groep 8 - Aventurijn - Houten - Utrecht
Groep 8 - De Wingerd - Nijmegen - Gelderland
Groep 8 - De Bussel - Vlijmen - Noord Brabant
Groep 8 - Parkschool - Utrecht - Utrecht
Groep 8 - Jan Bunnik Basisschool - Lopik - Utrecht
Groep 8 - De Boomgaard - Amsterdam - Noord Holland
Groep 8 A - Groenehoek - Berkel en Rodenrijs - Zuid Holland
Groep 8 - De Koningin Wilhelminaschool - Baarn - Utrecht
Groep 8 - Johan Louis de Jongeschool - Zierikzee - Zeeland
Groep 8 - Barbaraschool - Bunnik - Utrecht
Groep 8 - De Vliermeent - s-Gravenhage - Zuid Holland
Groep 8 - De Klaver - Stedum - Groningen
Groep 8 - Park16Hoven - Rotterdam - Zuid Holland
Groep 8 - bs 't Panorama - Arnhem - Gelderland
Groep 8 - Kardinaal Alfrinkschool - Wageningen - Gelderland
Groep 8 - Spaarneschool - Spaarndam - Noord Holland
Groep 8 A - De Kleine Dichter - Utrecht - Utrecht
Groep 8 - Meester Gijbelsschool - Knegsel - Noord Brabant
Groep 8 B - De Vos - Voorschoten - Zuid Holland
Groep 8 - Johan Frisoschool - Wageningen - Gelderland
Groep 8 - Basisschool de Garve - Wichmond - Gelderland
Groep 8 - Basisschool De Windhoek - Egmond-Binnen - Noord Holland
Groep 8 - St. Michael - Amersfoort - Utrecht
Groep 8 - Kingschool - Denekamp - Overijssel
Groep 8 - Onze wereld - Rotterdam - Zuid Holland
Groep 8 - De Springplank - Huizen - Noord Holland
Groep 8 - Basisschool De Trinoom - Barendrecht - Zuid Holland
Groep 8 - AvontuurRijk - Oirschot - Noord Brabant
Groep 8 - De Vijfster - Capelle aan den IJssel - Zuid Holland
Groep 8 - obs De Boomhut - Arnhem - Gelderland
Groep 8 - Prins Clausschool - Linschoten - Utrecht
Groep 8 - ? - Boxtel - Noord Brabant
Groep 8 A - De Vos - Voorschoten - Zuid Holland
Groep 8 - OBB - Blaricum - Noord Holland
Groep 8 - RKBS De Dijsselbloem - Voorburg - Zuid Holland
Groep 8 B - De Kleine Kapitein - Amsterdam - Noord Holland
Groep 8 B - De Maasoever - Spijkenisse - Zuid Holland
Groep 8 - Eerschot - Sint-Oedenrode - Noord Brabant
Groep 8 - Pieterskerkhof - Utrecht - Utrecht
Groep 8 - De Dam - Lemmer - Friesland
Groep 8 - De Meridiaan - Alphen aan den Rijn - Zuid Holland
Groep 8 - De Bongerd - Oldenzaal - Overijssel
Groep 8 B - Julianaschool - Bilthoven - Utrecht
Groep 8 - IKC het Sterrenpalet - Eibergen - Gelderland
Groep 8 C - Klavertje Vier - Hoofddorp - Noord Holland
Groep 8 - De Rietpluim - Nuenen - Noord Brabant
Groep 8 5688 VL - De baljuw 18 - De baljuw 18 - Noord Brabant
Groep 8 - Sint Martinusschool - Megchelen - Gelderland
Groep 8 - De Sprongh - Sint-Oedenrode - Noord Brabant
Groep 8 Leuke groep 8 - Sprankel - Herwen - Gelderland
Groep 8 - Johan Frisoschool - Wageningen - Gelderland
Groep 8 - Pieter Jongeling - Arnhem - Gelderland
Groep 8 3c - wellant - klaaswaal - Zuid Holland
Groep 8 A - OBS Lucas van Leyden - Leiden - Zuid Holland
Groep 8 - Klimop - Megen - Noord Brabant
Groep 8 A en B - De Brakken - Rijen - Noord Brabant
Groep 8 - Dorpsschool Rozendaal - Rozendaal - Noord Brabant
Groep 8 - Pius - Voorburg - Zuid Holland
Groep 8 - t Prisma - Purmerend - Noord Holland
Groep 8 - SWS De Schans - Een - Drenthe
Groep 8 Groep 8 - De kardoen - Ommen - Overijssel
Groep 8 - Helmgras - Castricum - Noord Holland
Groep 8 - St Theresia - Bilthoven - Utrecht
Groep 8 Groep 8 de Piramide - De Piramide - Koog aan de Zaan - Noord Holland
Groep 8 - OBS Ayundo - Krommenie - Noord Holland
Groep 8 A - De Bolster - Amersfoort - Utrecht
Groep 8 Groep 8a&b - Heuvellaanschool - Apeldoorn - Gelderland
Groep 8 - De Schakel - Woerden - Utrecht
Groep 8 5688 VL - De baljuw 18 - Oirschot - Noord Brabant
Groep 8 - St. Jozef - Didam - Gelderland
Groep 8 - De Keerkring - Dordrecht - Zuid Holland
Groep 8 - Koc De Brakken - Rijen - Noord Brabant
Groep 8 - CMS de Abeel - s-Gravenhage - Zuid Holland
Groep 8 - t Venne - Nieuw-Vennep - Noord Holland
Groep 8 - st. Jorisschool - Lichtenvoorde - Gelderland
Groep 8 - De Springplank - Huizen - Noord Holland
Groep 8 . - De mortel - Udenhout - Noord Brabant
Groep 8 - Het Windas - Schiedam - Zuid Holland
Groep 8 groep 8 - de boarne - aldeboarn - Friesland
Groep 8 - De Korenaer - Oss - Noord Brabant
Groep 8 - De Molenwiek - Bovenkarspel - Noord Holland
Groep 8 - Molenwijk - Boxtel - Noord Brabant
Groep 8 C - Ichthus - Zeist - Utrecht
Groep 8 - Het Mozaiek - Zwolle - Overijssel
Groep 8 - ASV Daltonschool - Soesterberg - Utrecht
Groep 8 - Het Jongleren - Arnhem - Gelderland
Groep 8 heb ik niet - de fontein - Alphen aan den rijn - Zuid Holland
Groep 8 - Koningin Julianaschool - Nieuwegein - Utrecht
Groep 8 - De Wentelwiek - Nuenen - Noord Brabant
Groep 8 - St. Michael - De Bilt - Utrecht
Groep 8 - BS De Kronkelaar - Wagenborgen - Groningen
Groep 8 - Prins Maurits School - De Lier - Zuid Holland
Groep 8 - Shri Laksmi School - Amsterdam - Noord Holland
Groep 8 - Ambacht - Vlaardingen - Zuid Holland
Groep 8 A - CBS de Burcht - Heerenveen - Friesland
Groep 8 A - Pieter van der Plasschool - Wateringen - Zuid Holland
Groep 8 B - CBS de Burcht - Heerenveen - Friesland
Groep 8 - t Kockenest - Kockengen - Utrecht
Groep 8 A - De Kleine Kapitein - Amsterdam - Noord Holland
Groep 8 - De Aanwas - Zuidland - Zuid Holland
Groep 8 - KC de Wielen - Leeuwarden - Friesland
Groep 8 - Het Mozaiek - Haren - Groningen
Groep 8 1068KK - Johan Braakensiekhof 6 - Johan Braakensiekhof 6 - Noord Holland
Groep 8 - Sint Antonius van Padua - Sint-Oedenrode - Noord Brabant
Groep 8 A - De Wilge - Hilversum - Noord Holland
Groep 8 - de Peppels - Boxmeer - Noord Brabant
Groep 8 - De Delta - Assendelft - Noord Holland
Groep 8 - Oleanderhof - Arnemuiden - Zeeland
Groep 8 - Roald Dahl - Sint-Michielsgestel - Noord Brabant
Groep 8 - Sint Bavoschool - Haarlem - Noord Holland
Groep 8 - Elckerlyc - Heiloo - Noord Holland
Groep 8 - Albert Schweitzer - Didam - Gelderland
Groep 8 B - De Vijf-er - Deventer - Overijssel
Groep 8 - OBS Lucas van Leydenschool - Leiden - Zuid Holland
Groep 8 - Het Kompas - Lexmond - Zuid Holland
Groep 8 - De Schalmei - Bant - Flevoland
Groep 8 - Vlierboom - s-Gravenhage - Zuid Holland
Groep 8 - Basisschool de Lepelaar - Lelystad - Flevoland
Groep 8 C - Paradijsvogel - s-Gravenhage - Zuid Holland
Groep 8 - Bosbeekschool - Santpoort-Noord - Noord Holland
Groep 8 - De Kabas - Franeker - Friesland
Groep 8 B - obs De Archipel - Almere - Flevoland
Groep 8 - De Fontein - Alphen aan den Rijn - Zuid Holland
Groep 8 - Sterrenschool Eigenwijs - Middelaar - Limburg
Groep 8 B - Paradijsvogel - s-Gravenhage - Zuid Holland
Groep 8 - Broederschool Nieuwstraat Sint-Niklaas Belgie - Sint-Niklaas -
Groep 8 - De Hoeksteen - Ooltgensplaat - Zuid Holland
Groep 8 - Brede school Rembrandt - Amstelveen - Noord Holland
Groep 8 A - Julianaschool - Bilthoven - Utrecht
Groep 8 - Sint Jan Baptist - Wassenaar - Zuid Holland
Groep 8 - Kerckeboschschool - Zeist - Utrecht
Groep 8 - De Arabesk - Arnhem - Gelderland
Groep 8 - de Marke - Roden - Drenthe
Groep 8 - De Fonkelsteen - Zaltbommel - Gelderland
Groep 8 Groep van 38 leerlingen in 2 verschillende groepen - D'n Bogerd - Deurne - Noord Brabant
Groep 8 A - Basisschool De Zonnewijzer - Haarlem - Noord Holland
Groep 8 - Rehobothschool - Huizen - Noord Holland
Groep 8 - Groen van Prinstererschool - Hilversum - Noord Holland
Groep 8 - t Startblok - Elst - Gelderland
Groep 8 - De Parkenschool - Apeldoorn - Gelderland
Groep 8 - basisschool De Bareel - Heemskerk - Noord Holland
Groep 8 A - De kerkuil - Limmen - Noord Holland
Groep 8 - Klim op School - Rijssen - Overijssel
Groep 8 - Brede School Rembrandt - Amstelveen - Noord Holland
Groep 8 Groep 8 - Dalton Hengelo Zuid - Hengelo - Overijssel
Groep 8 - CBS de Rank - Assendelft - Noord Holland
Groep 8 - Het Baken - Nijkerk - Gelderland
Groep 8 - St-Theresia - Boxtel - Noord Brabant
Groep 8 - CP van Leersumschool - Veenendaal - Utrecht
Groep 8 - Danssschool Le Haen - Eindhoven - Noord Brabant
Groep 8 - Juliana Daltonschool - Bussum - Noord Holland
Groep 8 - Basisschool De Paasberg - Oosterbeek - Gelderland
Groep 8 - De Binckhorst-St. Jan - Laren - Noord Holland
Groep 8 - De Ark - Haarlem - Noord Holland
Groep 8 C - De Wilge - Hilversum - Noord Holland
Groep 8 - OBS Portland - Rhoon - Zuid Holland
Groep 8 - Ds. J.J. Buskesschool - Rotterdam - Zuid Holland

Deze verkiezing  is powered by Vote Company,
Dé specialist in digitaal stemmen en raadpleging.

Om deze website ten volle te benutten dient u cookies te accepteren - toon details